Перша в індустрії технологія "тонкого" гіпервізора для робочих станцій, дозволяє Parallels Workstation працювати з кожним віртуальним комп'ютером точно так, як і з реальним. Кожна віртуальна машина має в своєму розпорядженні свій процесор, свою оперативну пам'ять, дисководи CD або DVD, портами USB, пристроями введення/виводу, тобто повним набором атрибутів реального комп'ютера. Крім того "тонкий" гіпервізор Parallels Workstation дозволяє користувачам вже зараз скористатися всіма перевагами апаратної архітектури нового покоління, таких, як Intel Virtualization Technology ("VT") і AMD "SVM".
Зниження витрат на апаратне забезпечення
Оскільки Parallels Workstation дає користувачам можливість працювати з безліччю операційних систем, розгорнутих на єдиному реальному комп'ютері, відпадає необхідність в покупці додаткових комп'ютерів для запуску специфічних застосувань під певними операційними системами. Таким чином, число необхідних для повноцінної роботи комп'ютерів знижується, тим самим знижуючи витрати на придбання і обслуговування обчислювальної техніки. Одночасно скорочується і потреба в дорогих офісних площах.
Прискорення розробки ПО і його тестування
Розробники можуть з допомогою Parallels Workstation створювати віртуальні середовища для розробки і тестування нового програмного забезпечення на єдиному комп'ютері, дістаючи можливість перевірити працездатність різних варіантів установки і використання ПО. Це спрощує і прискорює процес тестування — тестери виконують більше роботи за той же термін, зростає продуктивність і якість тестування, що допомагає випускати досконаліші програмні продукти.
Підвищення безпеки і ефективності ІТ-інфраструктури
Нове програмне забезпечення, оновлення, патчи можуть бути протестовані у віртуальному середовищі перед установкою на реальні комп'ютери. Це означає, що всі можливі помилки, збої, конфлікти можуть бути розпізнані і усунені до того, як вони зможуть завдати якого-небудь збитку серверам, робочим станціям або корпоративним даним. З допомогою Parallels Workstation на одному єдиному комп'ютері можна ретельно протестувати і багаторівневі застосування — для цього їх не треба встановлювати в мережі підприємства.
Продемонструвати і продати багаторівневе застосування за допомогою одного ноутбука
Розробникам багаторівневих застосувань непросто демонструвати їх можливості потенційним клієнтам, використовуючи окремий комп'ютер — вживання Parallels Workstation робить можливою повнофункціональну демонстрацію взаємодії мережевих компонентів, серверів і робочих станцій мережі навіть на ноутбуці.
Старі, але необхідні застосування працюють поряд з сучасними
В багатьох організаціях можна побачити розроблені дуже давно, але активно використовувані застосування, від яких з різних причин неможливо відмовитися. Для задоволення специфічних апаратних вимог таких застосувань більше не потрібно підбирати настільки ж старий комп'ютер. Достатньо встановити додаток на віртуальній машині, запущеній на будь-якому сучасному комп'ютері. Старі додатки спокійно працюватимуть поряд з сучасними, не роблячи один на одного жодного впливу.
Персональне робоче середовище для навчання
Викладачі з допомогою Parallels Workstation можуть створювати для кожного учня його власне робоче середовище, навіть якщо що вчаться значно більше, чим комп'ютерів. Сідаючи за комп'ютер, студент знає, що зараз він побачить перед собою звичне створене ним середовище, в роботу якої ніхто не втручався.
Основні можливості:
Нові можливості, реалізовані в Parallels Workstation:
Укр.Рус. Eng. | © 2007-2024 |