Доставка

Доставка коробкових версій програмного забезпечення, флешек і модулів пам'яті в межах Києва здійснюється нашим кур'єром (якщо сума замовлення більше 1000 грн, то доставка безкоштовна, якщо сума менше 1000 грн, то доставка коштуватиме 40 грн). В інші міста України доставка здійснюється через кур'єрську службу Нова Пошта (novaposhta.ua) або будь-яку зручну Вам кур'єрську службу. При відправці по Україні на суму менше 500 грн, додатково до вартості буде додано 30 грн (за доставку нашим кур'єром до кур'єрської служби). Послуги кур'єрських служб оплачуються додатково.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ряд виробників програмного забезпечення не надають коробкових варіантів своїх продуктів і вони поставляються в електронному вигляді (по e-mail).

І звичайно ж Ви завжди можете самі забрати замовлену у нас продукцію за адресою: м. Київ, вул.Всеволода Нестайко, 6, офіс 84  (недалеко від метро "Лівобережна"). Карта тут>>

Термін поставки

На продукцію, яка продається в інтернет-магазині «.GENESIS», різні терміни поставки. Вони залежать від виду поставки (фізична або електронні ключі), наявності товару на складі «.GENESIS» і логістики дистриб'юторів.

  1. На програмне забезпечення, яке поставляється в електронному вигляді (реєстраційний ключ по e-mail) строки поставки від декількох годин до 1 тижня (у кожного з виробників різна логістика і бюрократія).
  2. Терміни поставки на коробкові продукти програмного забезпечення 1-3 дні, якщо коробкові версії виробляються в Україні або якщо імпортовані коробки є на складі в Києві. На інше ПО що поставляється в коробковому вигляді строки до 4 тижнів.
  3. Оперативна пам'ять і флеш продукція, доступна на складі поставляється протягом 1-3 днів після оплати. Позиції які відсутні - привозяться під замовлення. Термін поставки таких позицій:
    • 2-3 тижня на оперативну пам'ять Kingston
    • 3-6 тижня на флеш продукцію Kingston і весь асортимент Transcend

Більш точні терміни поставки на товар, який Вас цікавить, можна дізнатися у відділі продажу по телефону 496-23-63 або оформити запит безпосередньо на сторінці товару, натиснувши на вкладку «Поставити питання».

Закрити вікно.